חבילות eSIM ו-SIM לחו"ל – גלישה וטלפון | טבלה השוואתית

השווינו לכם סדרת כרטיסי SIM ושירותי איסים (סים וירטואלי) שבדקנו כדי שתדעו במה לבחור בטיסה הקרובה לחו"ל.
היום חשוב מתמיד שהטלפון יהיה מחובר לאינטרנט בחו"ל, כדי לגלוש, לחפש מידע, לנווט, להתקשר בין בני המשפחה בחו"ל, למלון לארץ וכד'

בשביל זה צריך סים / חבילת eSIM עם חיבור אינטרנט מהיר ויציב, וכדאי גם שתהיה אפשרות להוצאת וקבלת שיחות טלפון.

בשביל לגלוש בסלולר בחו"ל יש 3 אפשרויות:

1. לרכוש חבילה מספק הסלולר הישראלי שלנו – זה הכי פשוט, והכי יקר.
2. לקנות כבר מהארץ סים / eSIM (הסבר על איסים וירטואלי…) זו אפשרות פופולרית עם מגוון יתרונות. עמוד זה עוסק בעיקר בה.
3. לקנות בחו"ל כרטיס SIM מקומי – לרוב זה זול, אבל לפעמים לוקח זמן ולא תמיד עובד (לא תמיד תמצאו כרטיס מתאים, או שתמצאו אך לא תצליחו להפעילו, או שהוא יתחבר רק לרשת אחת, או שלא יעבור בין מדינות, או שלא יאפשר שיתוף רשת…) לכן לדעתנו זה מומלץ רק למי שמנוסה מאוד ביעד הטיסה.למדריך והסבר נוסף על כרטיסי SIM וחבילות גלישה בחו"ל – לחצו כאן…

רוצים לראות מהם ארבעת שירותי ה eSIM שאנחנו משתמשים בהם? לחצו כאן…


השוואת eSIM / SIM לחו"ל | חבילות גלישה ושיחות טלפון

אילו חברות נמצאות בטבלאות?
כרטיסי סים פופולריים בשוק / וכרטיסים נוספים שחקרנו ובדקנו בעשרות מדינות (שימו 💗 שיש לנו טבלה אחת ל eSIM וטבלה נוספת ל SIM רגיל).

מה המטרה?
לשקף יתרונות וחסרונות של כרטיסי SIM וחבילות eSIM לחו"ל, ולעזור בבחירה מושכלת.

האם כולם כאן?
לא. יש בשוק עשרות-מאות פתרונות תקשורת, חלקם טובים, ומחלקם כדאי לשמור מרחק… לא את כולם הספקנו לבדוק. בהמשך נוסיף עוד חברות.

מה עוד כדאי לדעת?
1. שהנתונים נאספו במאמץ רב אך ייתכנו טעויות ועדכונים שעוד לא מוצגים כאן.
2. שלא כל המכשירים תומכים eSIM – לחצו להסבר ומדריך eSIM…
3. להסבר על המאפיינים שבטבלאות – לחצו כאן…

השוואת חבילות eSIM פופולריים

את כל שירותי האיסים שלהלן חקרנו לעומק, וברובם אנחנו משתמשים תדיר:

1. MultiTravel (מולטי-טראבל) 2. WiFly (וייפלי) 3. YeSIM (ייסים) 4. Maya Mobile (מאיה) 5. Airalo (אייראלו)
הסבר קצר: חברה ישראלית, אפשרות להתאמה אישית של תאריכים ונפח גלישה, פריסת סלולר טובה, ואפליקציית שיחות חברה ישראלית, מעט חבילות, פריסת סלולר טובה, ואפליקציית שיחות חברה מחו"ל, פריסת סלולר מעולה, שירות מהיר מאוד. מגוון חבילות (כולל חבילה עם שמירת יתרה), אפליקציית ניהול נוחה חברה מחו"ל, פריסת סלולר מעולה, שירות מהיר מאוד, מגוון חבילות חברה מחו"ל, מאוד מוכרת (אך לדעתנו ללא יתרון בולט)
האם נשארים זמינים במספר הקבוע שלנו?(הסבר..) אפשר בעזרת 'עקוב אחרי' מהקו הקבוע למספר הזמני שתקבלו עם ה-eSIM. אפשר בעזרת 'עקוב אחרי' מהקו הקבוע למספר הזמני שתקבלו עם ה-eSIM. לא, השירות כולל גלישה בלבד (ניתן להתקשר ב-Whatsapp או עם אפליקציות שיחה נפרדות) לא, השירות כולל גלישה בלבד (ניתן להתקשר ב-Whatsapp או עם אפליקציות שיחה נפרדות) לא, השירות כולל גלישה בלבד (למעט כמה חבילות יקרות ספציפיות שדורשות וריפיקציה) בלבד
האם אפשר לבצע שיחת טלפון מקומית בארץ היעד?(הסבר..) כן אם רכשתם חבילה שכוללת שיחות (מתומחרת בזול). בכל מקרה שיחות נכנסות בחינם. כן, כל החבילות מגיעות עם 100 דק' שיחות יוצאות לכל העולם, ושיחות נכנסות בחינם. לא לא לא
רמת מחירים ₪ ₪ ₪ ₪
שורה תחתונה - מה מומלץ? פיתרון חזק ונוח ובמחיר נהדר. בנוסף - אפליקציית השיחות היא יתרון, ויש מגוון גדול של חבילות לבחירה. פיתרון חזק ונוח. משתלם בעיקר בחבילות הגדולות. בנוסף - אפליקציית השיחות (כולל חבילת החינם) היא יתרון. משירותי ה-eSIM החביבים עלינו! פריסת סלולר מצויינת, שירות מהיר במגוון ערוצים, ביקורות מעולות, מחירים תחרותיים. ויש חבילה ששומרת יתרה. פתרון ESIM מעולה נוסף, פריסת סלולר מעולה, מחירים זולים, שירות מהיר בצ'ט ובמייל. למרות שהשירות זול - לדעתנו פריסת הסלולר שלהם חלשה (במדינות רבות יתחבר רק לרשת אחת), ויש תלונות על שירות איטי.
קישור למידע נוסף: • למידע על מולטיטראבל...
• לחיפוש ורכישת חבילה...
• למידע על WiFly...
• לחיפוש ורכישת חבילה...
• למידע על YeSIM...
• לחיפוש ורכישת חבילה...
• לחיפוש ורכישת חבילה...
• למידע על Airalo...
• לחיפוש ורכישת חבילה...

השוואת כרטיסי SIM פופולריים

אלו כרטיסי ה-SIM (פלסטיק) הרגילים והמוכרים הבולטים והטובים לדעתנו (שגם בהם אנחנו משתמשים):

פרטנר / סלקום / פלאפון וכד' 019 מובייל גלובל-סים / GlobalSIM (של פלאפון, נמכר גם כ-eSIM) צ'יפסים / CheapSIM
(נמכר גם כ-eSIM)
הסבר קצר: חבילות חו"ל ללקוחות חברת הסלולר בלבד כרטיס SIM של 019 שנמכר ללקוחות כל החברות כרטיס SIM של פלאפון שנמכר ללקוחות כל החברות כרטיס SIM שנמכר ללקוחות כל החברות (משווק מורשה של 'פלאפון')
האם נשארים זמינים במספר הקבוע שלנו?(הסבר..) כן אפשר בעזרת 'עקוב אחרי' מהקו הקבוע לזמני שתקבלו עם הסים אפשר בעזרת 'עקוב אחרי' מהקו הקבוע לקו הזמני שתקבלו עם הסים. אבל צריך לקנות גם חבילת שיחות אפשר בעזרת 'עקוב אחרי' מהקו הקבוע לזמני שתקבלו עם הסים. אבל צריך לקנות גם חבילת שיחות
האם אפשר לבצע שיחת טלפון מקומית בארץ היעד?(הסבר..) כן כן, כחלק מחבילת השיחות אם נרכשה כזו כן - כחלק מחבילת השיחות אם נרכשה כזו כן - כחלק מחבילת השיחות אם נרכשה כזו
האם יתרת הגלישה והשיחות נשארת לנסיעה הבאה? (הסבר..) לא לא כן - כתלות בחבילת הגלישה שקניתם לא
האם צריך להחליף כרטיס SIM בשביל להשתמש בשירות? (ואיך מקבלים אותו?) לא כן.
כרטיס ה-SIM נאסף בדיוטי פרי נתב"ג, או בעזרת שליח
כן.
איסוף מחנויות בפלאפון בארץ (ללא עלות), או בעזרת שליח
כן. איסוף הכרטיס בטרמינל נתב"ג, או בעזרת שליח, או ללא עלות בנקודת איסוף
רמת מחירים ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪
שורה תחתונה - מה מומלץ? מתאים למנוי החברות הנ''ל שלא אכפת להם לשלם הרבה יותר (ברוב המקרים), אבל להתעסק בזה פחות. מוצר טוב. רק המחירים לא תחרותיים מספיק לדעתנו. יש שיחות נכנסות חינם. מוצר איכותי עם קליטה מעולה. עובד על מערך השירות והתשתית של חברת פלאפון. טכנית זה כרטיס 'גלובלסים' משובח - רק בחבילת תמחור אחרת ומשתלמת.
הסים מתאים לשימוש רב פעמי, היתרה אינה נשמרת לטיול הבא אבל קונים חבילה נוספת במחיר מוזל.
למידע נוסף: (אתרי הבית של חברות הסלולר) • למידע על 019... • למידע על גלובל סים... • למידע על צ'יפסים...
• לחיפוש ורכישת חבילה...

מה לגבי שאר החברות?

יש בארץ עשרות ואפילו מאות חברות תקשורת שמספקות כרטיסי SIM וחבילות ESIM, כמו World8, הסים המעופף, SIMTLV, SIM2FLY וכד' (ובחו"ל עוד הרבה יותר).
חלק בדקנו ולא התרשמנו (או מהרמה הטכנית, או מהמחיר, או מהשקיפות, או מאיכות השירות), וחלק עוד לא בדקנו כלל! זה שחברה מסויימת נמצאת בטבלה או לא – לא מעיד בהכרח על איכותה והתאמה עבורכם.
החברות שבטבלה הן החברות שבדקנו ואהבנו, או שבחרנו לציין כי הן פופולריות ביקשתם מידע עליהן.

הסבר על המאפיינים שבטבלאות – איך בוחרים סים לחו"ל?

 • האם נשארים זמינים במספר הקבוע שלנו? כשמחליפים SIM/eSIM אז מתחלף המספר. אז יש לשים לב אם המספר שלכם מתחלף, ולעשות עקוב אחרי מהמספר הקבוע למספר הזמני שקיבלתם – זה לא נתמך בכל סים. ההמלצה שלנו – לבחור בסים שנותן מספר ישראלי זמני, אך זו אינה חובה.

  ומה לגבי ה-Whatsapp? אם המספר שלכם מוחלף אז וואטסאפ ישאל אתכם האם לעבור לחדש. בחרו 'לא' וזהו – הוא יישאר במספר הקבוע למרות שהחלפתם סים. מאוד פשוט. זה תמיד עובד.

 • האם אפשר לבצע שיחה מקומית בארץ היעד? זה שימושי גם לצרכי עבודה וגם כשרוצים לדוגמה לחייג למלון או לאטרקציה, או לחברת השכרת הרכב במקרה חירום ועוד. אך גם אם אין בחבילה / בכרטיס הסים שלכם אפשרות לשיחה מקומית בחו"ל – הוסיפו קרדיט לאפליקציית סקייפ לדומה ותוכלו לחייג דרכה בקלות לטלפונים בלי שיש לכם קו טלפון בכלל. ההמלצה שלנו – שתהיה לכם אפשרות לשיחות – חשוב מאוד.

(לחצו לחזרה לטבלה…)

 • האם יתרת הגלישה והשיחות נשארת לנסיעה הבאה? זה חשוב בעיקר למי שנוסע הרבה כי יש חבילות שנגמרות אחרי מספר ימים, וכאלו שהיתרה שרכשתם נשארת לנסיעה הבאה (ואז הניצול של החבילה אופטימלי יותר, וזהו חסכון כספי ומינימום התעסקות בנסיעה הבאה). ההמלצה שלנו – זה נחמד, אבל לא חובה – תלוי בהצעה וכמה אתם טסים.
 • האם צריך להחליף כרטיס SIM בטלפון בשביל להשתמש בשירות? בקצרה – כאשר אתם רוכשים חבילה מספק הסלולר שלכם אז לא צריך להחליפו. כאשר רוכשים מחברה אחרת – צריך, זו פעולה פשוטה ומהירה אבל לא כולם רוצים לעשות זאת (יש לוודא שיש לכם סיכת עזר להוצאת ה-SIM אם הטלפון שלכם דורש כזו).
  אם רוכשים חבילת eSIM – אין צורך להחליף את הכרטיס הפיזי, שכן מדובר בכרטיס וירטואלי.
 • במידה וצריך להחליף SIM – איך מקבלים אותו וכמה הוא עולה? יש חברות ששולחות לכם אותו הביתה, חלקן נותנות במרכזי שירות בכל הארץ, ולפעמים אפשר לקבלו בנתב"ג.

(לחצו לחזרה לטבלה…)

טיפים על הפעלת חבילות eSIM וכרטיסי SIM לגלישה ושיחות

 1. שיחות לישראל – ברוב כרטיסי ה-SIM שנמכרים בארץ אפשר להתקשר מחו"ל לארץ, המחירים משתנים לפי המקרה ולפעמים יש בנק דקות ולפעמים מחיר לכל דקה – בדקו זאת מראש. אבל גם אם אי אפשר זה בכלל לא נורא כי אפשר להתקשר בקלות עם אפליקציות שדורשות רק קו אינטרנט, ראו סעיף 3 להלן…

 2. SMS – בחלק אפשר לקבל SMS וגם לשלוח לארץ, ובחלק לא. מכיוון שכיום זו אפשרות שפחות משתמשים בה אז לא סקרנו אותה במסודר בטבלה.

 3. רוצים לחייג בעלות אפסית למספרי טלפון קוויים וניידים בחו"ל ובארץ בלי חבילת שיחות? זה די פשוט – זכרו שכאשר יש לכם חיבור אינטרנט אז תוכלו לעשות זאת באמצעות אפליקציות שמאפשרות שיחות לטלפונים כמו Skype ואחרות (בסקייפ – לחצו על Get credit בתוך האפליקציה, זה עובד מעולה).

 4. קליטה ושירות טכני – זהו מדד שקשה מאוד לכמת ולהשוות. כמעט כל החברות מציעות מספר ערוצים לשירות ותמיכה דרך SMS, Whatsapp, שיחת טלפון, מסנג'ר וכדומה. וקחו בחשבון שבקיץ (וכשבישראל לילה או חג) – קשה יותר לקבל תמיכה…
  בנוסף – יש כרטיסים שעובדים ב-50 מדינות ויש ב-150, יש כאלו שמתחברים מיד ויש כאלו שדורשים הגדרות…

 5. הכנת המכשיר לשימוש בחו"ל – יש לוודא כי הוא פתוח לגלישה בחו"ל (זה נקרא Roaming), ועדיף שמצב חיפוש הרשת הסלולרי יהיה על 'אוטומטי', אך בכל מקרה יש לקבל הנחיות מסודרות מהחברה ממנה רכשתם כרטיס סים / חבילה. אחרת כלום לא יעבוד…

 6. השתמשו בחבילת הגלישה בתבונה – הורידו מפות מראש, כבו אפליקציות שזוללות נפח גלישה, אל תעלו סרטונים ותמונות באופן תדיר אלא אם אתם חייבים.

 7. בדקו אם אפשר להפעיל בכרטיס 'שיתוף רשת' (Hotspot) – זה אומר שתוכלו להפעיל את הטלפון במצב ראוטר אלחוטי כך שטלפונים אחרים יוכלו לגלוש דרככם. לא כל כרטיס מאפשר זאת, ובכל מקרה אפשרות זו צורכת נפח גלישה רב (במיוחד כאשר מחשבים גולשים ולא טלפונים).
  טיפ קליקו – אם אתם מתכוונים להפעיל שיתוף רשת ולגלוש דרך מחשב נייד – אז היכנסו להגדרות הרשת האלחוטית שיצרתם דרך המחשב והגדירו אותה כ-Metered Network. זה יגיד למחשב להשהות עדכוני מערכת והורדות נוספות שאינן דחופות ושזוללות נפח קו.

(לחצו לחזרה לטבלה…)

מה יותר כדאי? סים מקומי בחו"ל או סים  / חבילה מהארץ?

התשובה כמובן תלויה בשימושים הדרושים לכם.

יש מדינות בהן סים מקומי מאוד מאוד זול כמו פולין או רומניה, ואז שווה לחלקנו להשקיע זמן בקנייתו ובהפעלתו. אך ברוב המדינות עדיף לדעתנו לבוא עם סים מהארץ כדי שתהיה תקשורת רצופה וזולה (במיוחד בגרמניה שבה מקשים על זרים לרכוש כרטיסי סים מקומיים).

כמובן שמי שהכי חשובה לו הנוחות והמחיר אינו שיקול כמעט – עדיף לו לקחת חבילת גלישה מספק הסלולר הישראלי שלו, רובן ממש טובות ברמה הטכנית, ולא דורשות החלפת סים. אך המחיר יהיה גבוה פי כמה.

נעשה חישוב לדוגמה, למטייל באוסטריה למשך 7 ימים:

המשתמש הממוצע צורך כ-350 מגה ליום – לשימוש חופשי בפייסבוק, Whatsapp מיילים, ניווט GPS וכד'.

כלומר בטיול של שבוע משתמשים בכ-2.5 ג'יגה – אבל זה לפני שיתוף עם הילדים, העלאת סרטונים מאסיבית וכד'…

רכישת סים מקומי באוסטריה

לדוגמה – של חברת A1 האוסטרית למשל, תעלה כ-40 ש"ח ל-5 ג'יגה.
בחישוב מהיר ישלם המשתמש בדוגמה זו 40 ש"ח לשימוש באינטרנט בטיול שלו.

 • זה מחיר טוב, אך במקביל יש לזכור שצריך להשקיע זמן בחיפוש חנות, רכישה (רכישה בנמל התעופה תעלה משמעותית יותר), אקטיבציה, ולא תמיד מוצאים בכלל פתרון ואפשר להיתקע.
 • כמובן שיש לציין כי כרטיסים מקומיים מציעים לעתים גם שיחות מקומיות בחינם, שזה שימושי.

רכישת סים דיגיטלי – ESIM

לדוגמה של מולטיטראבל, יעלה כ-67 ש"ח ל-5 ג'יגה.

 • אותו משתמש שנסע לשבוע וצרך 2.5 ג'יגה ישלם במקרה זה 67 ש"ח על חיבור לאינטרנט.
 • יתרון – המטייל לא צריך להשקיע זמן בחיפוש חנות מקומית, ולא לקחת סיכון שכלל לא ימצא סים מתאים.
 • יתרון נוסף – יש אפליקציית שיחות ואפשר להוסיף חבילה בעוד כמה שקלים לשיחות מקומיות + לארץ + מקבלים מספר ישראלי שאפשר להפנות אליו שיחות.
 

רכישת כרטיס סים מהארץ

לדוגמה של צ'יפסים, תעלה כ-99 ש"ח ל-8 ג'יגה.

 • אותו משתמש שנסע לשבוע וצרך 2.5 ג'יגה ישלם במקרה זה 99 ש"ח על חיבור לאינטרנט.
 • יתרון – המטייל לא צריך להשקיע זמן בחיפוש חנות מקומית, ולא לקחת סיכון שכלל לא ימצא סים מתאים.
 

רכישת חבילת גלישה מספק הסלולר הישראלי

למשל מסלקום, תעלה 150 ש"ח ל-2 GB, ואם חרגתם – הופה הלכו לכם עוד כמה עשרות או מאות ש"ח…

היתרון העיקרי כאן הוא שלא צריך להוציא את ה-SIM מהמכשיר.הערה נוספת על סים מקומי – 
כאשר נוסעים כמשפחה עם ילדים, שווה לדעתנו לרכוש להורים סימים או ESIM איכותיים כבר מהארץ, כדי להבטיח רציפות בתקשורת, ולשמר על מחיר ראוי.
בעבר היינו ממליצים לחסוך על התקשורת עבור הילדים דרך קניית כרטיס סים מקומי – גם כי הם צרכני וידאו ותמונות כבדים, אבל היום בעידן ה-ESIM וחבילות הענק בכרטיסים הרגילים – זה כבר לא נראה לנו כלכך נוח או כדאי.

חפרתם… אז מה הכי מומלץ?

בשורה התחתונה, כשאנחנו טסים לחו"ל אנחנו משתמשים ב-eSIM, וכמעט תמיד ניקח אחד מכמה שירותים קבועים וחזקים שאנחנו אוהבים – לפי הצורך באותה הנסיעה.

 1. נבדוק אילו מהחברות האהובות עלינו תומכת בהכי הרבה רשתות סלולר ביעד הנסיעה
 2. אם אנחנו חוצים גבולות – נחפש חבילה שכוללת את הארצות הרלוונטיות
 3. אם רוצים לקבל או להוציא הרבה שיחות – ניקח את אחת החברות שמציעות שירות זה (ואם סתם שיחות שבשגרה, אז נשתמש באפליקציית Zadarma)

>> אלו 4 שירותי ה-eSIM הנבחרים והמשתלמים לדעתנו…

שמחנו לעזור 😇

Subscribe
Notify of
guest
35 Comments
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
מדריך טיולים
מדריך טיולים
25 בפברואר 2020 1:30

הכרטיס סים הטוב ביותר עם התמורה הגדולה ביותר שייך לחברת גלובוס נט תקשורת , בדקתי ניסיתי והופתעתי מחירים זולים ויתרה כספית נשמרת כל הזמן ללא פקיעת תוקף

טל (קליקו)
Admin
טל (קליקו)
29 בפברואר 2020 18:23

תודה "מדריך טיולים" 🙂
דווקא רשום באתר שלהם בכל החבילות שאני ראיתי שהתוקף עד 14-30 יום. והמחירים מאוד משתנים לפי החבילה – בחלק זולים ובחלק לא. מה שבטוח – מורכב להבין את החבילות שיש שם.
לא שזה רע… חשוב להתאים כרטיס סים לפי הצרכים האישיים, אבל זה לא מתאים למה שרשמת.

מישהו
מישהו
20 בספטמבר 2023 15:36

לפי מה שהבנתי מנציגי השירות של פלאפון, מקווה שהם טועים, אין שירות עקוב אחרי לגלובל סים שלהם, בניגוד לטבלה

טל (קליקו)
Admin
טל (קליקו)
20 בספטמבר 2023 18:31
Reply to  מישהו

הי, בדקתי שוב עכשיו – מקבלים מספר ישראלי זמני כמו שתמיד היה, ואפשר להעביר אליו שיחות. כנ"ל אם לוקחים מהם eSIM. אולי היה בלבול עם הנציג שדיברת איתו?

שמעון
שמעון
22 באוקטובר 2023 11:03

אני נוסע לוונצואלה ל-6 חודשים, ואני רוצה לקבל שיחות וגם הודעות SMS למספר הישראלי שלי בארץ, וכשאני מתקשר שיופיע המספר שלי הישראלי, מה אתה ממליץ?

טל (קליקו)
Admin
טל (קליקו)
22 באוקטובר 2023 15:28
Reply to  שמעון

הי שמעון
דרישת התקשורת שלך מעט מורכבת, אני חושב שחבילת חו"ל מספר הסלולר הישראלי שלך יכולה לבצע את מה שאתה מבקש, אבל העלות ל-6 חודשים יכולה להיות משוגעת.
לכן אני מציע לך לחפש חברת תקשורת ישראלית (לא מחברות הסלולר הגדולות) שנותנת שירותי טלפון לישראלים שטסים לחו"ל לתקופות ארוכות, ואז אולי יוכלו לבצע עבורך הפניות שיחה והודעות במחיר סביר.

דניאלה
דניאלה
29 באוגוסט 2023 17:51

הי, הבן שלי נוסע ל 5 חודשים לבלגיה ויטייל באירופה. נוסע ללימודים אז יצטרך אינטרנט. על מה היית ממליץ?

טל (קליקו)
Admin
טל (קליקו)
29 באוגוסט 2023 18:55
Reply to  דניאלה

הי בהצלחה בלימודים קודם כל 🙂
מכיוון שמדובר בתקופה ארוכה הייתי מחפש סים מקומי ואף מנוי בחברה מקומית אם מדובר בשהות ארוכה.
רק לתקופות קצרות-בינוניות אני ממליץ לבוא עם סים או איסים או פתרון תקשורת אחר מוכן מהארץ.
אולי כן כדאי לו לקחת איסים/ESIM טוב (אם הטלפון תומך) לשבוע הראשון עד שיתאפס על מה שקורה בשטח.

אירה
אירה
27 ביולי 2023 9:11

אני טסה עם 2 ילדים לאיטליה, ל12 ימים. מהדרך המומלצת – בשקלול מחיר/איכות? אף טלפון לא תומך בסים דיגיטלי

Last edited 10 months ago by אירה
טל (קליקו)
Admin
טל (קליקו)
27 ביולי 2023 17:17
Reply to  אירה

הי אירה העניין הוא שאין דרך אחת או סים אחד שנכונים לכולם, לכן אנחנו שואפים לתת לגולשים את הידע כדי להחליט עצמאית איזה כרטיס או ESIM או חבילת תקשורת מתאימים להם. אנסה לענות כך – אם אני הייתי טס השנה עם ילדים לאיטליה ל-12 ימים (ובלי טלפון שתומך סים דיגיטלי / ESIM), אז הייתי לוקח איתי 2-4 כרטיסי סים של צ'יפסים – כי יש להם מחיר טוב כשלוקחים כמה כרטיסים, וגם קליטה מעולה בכל מקום. אם תיקחו רק שניים לעצמכם, אז לילדים אולי לקנות מתישהו מקומי (שאולי יעבוד ואולי לא), אבל סיכוי טוב שיהיה זול יותר. עוד חלופה – יש… Read more »

אילה
אילה
18 ביוני 2023 1:57

האם בESIM יש גם שיחות?

טל (קליקו)
Admin
טל (קליקו)
18 ביוני 2023 8:58
Reply to  אילה

מבחינה טכנית הסים הוירטואלי (ESIM) יכול לבצע גם שיחות טלפון.
אך בפועל, מסיבות שונות שהן בעיקר מחיר – כמעט כל ספקי ה-SIM מציעים אותו רק עם DATA (כלומר גלישה אינטרנט).
אבל חלק מהחברות הגדילו ראש ופיתוח אפליקציה צמודה שמאפשרת קבלת וביצוע שיחות טלפון עם אנשי הקשר הקבועים שלך או כל מספר שתרצי בצורה ממש נוחה ובמחירים זולים מאוד (כי זה עובד דרך האינטרנט, למרות שלך כמשתמשת זה לא משנה).
למשל כאן יש פתרון של איסים עם שיחות…

אילה
אילה
18 ביוני 2023 13:31

תודה רבה על התשובה המפורטת!!!!

אילה
אילה
18 ביוני 2023 1:55

אני טסה לפריז ואז להולנד, צריכה לקנות 2 ESIM או מספיק אחד להולנד ויעבוד גם בפריז?
ועוד שאלה הטלפון שלי לא תומך ESIM יש אפשרות לקנות בחנויות פה בארץ כרטיב SIM.ME או רק להזמין?(הטיסהעוד יומיים אז לא אספיק להזמין)

טל (קליקו)
Admin
טל (קליקו)
18 ביוני 2023 9:01
Reply to  אילה

1. תלוי בחבילה שאת קונה יש חבילות שמתאימות לכמה מדינות או אזור או כל אירופה – כמו זו למשל…, ואז לא צריך להחליף חבילה.
2. אם הטלפון שלך לא תומך סים דיגיטלי / ESIM אז האופציה היחידה זה פתרונות כמו שציינת אבל איני מכיר דרך לקנות אותם בארץ.
נסי לקחת כרטיס סים פיזי שתומך בכמה מדינות – כמו צ'יפסים…

אילה
אילה
18 ביוני 2023 13:31

תודה רבההה

גדי
גדי
29 במרץ 2023 10:20

בפלאפון (גלובל סים) עדכנו את המסלול והיתרה כבר לא נשמרת ל 3 שנים – הוסיפו מגבלה של זמן בימים 🙁

חגי
חגי
23 במאי 2023 8:12
Reply to  גדי

זה לא נכון, ברוב המסלולים זה עדיין 3 שנים

טל (קליקו)
Admin
טל (קליקו)
29 במרץ 2023 12:29
Reply to  גדי

נכון גדי ותודה ששמת לב!
בקרוב העמוד הזה יעבור ריענון רחב ונציין גם את זה.

BEN
BEN
24 בנובמבר 2022 13:35

בחברת World-8 לא נשארים עם מספר הטלפון שלנו אלא צריך להפעיל שירות "עקוב אחרי".
(יש לי כרטיס כזה).
כדאי לעדכן בטבלה.

טל (קליקו)
Admin
טל (קליקו)
28 בינואר 2023 15:59
Reply to  BEN

נכון זה מה שרשום BEN – ראה את ההסבר בכותרת השורה. אני מבין שזה קצת מבלבלב אני אנסה לעדכן ניסוח.

sarit
sarit
2 בנובמבר 2022 11:52

האם הטבלה מתעדכנת? מאד מתלבטים בין 2 הסימים האחרונים שבטבלה כי זה משתלם מבחינת מחיר, אבל נשמע שיש בעיות איכות, שירות לקוחות וכו'. האם השתנה?

טל (קליקו)
Admin
טל (קליקו)
28 בינואר 2023 15:52
Reply to  sarit

הי, באמת בקרוב צריך לעשות עדכון כמו שצריך על התנאים וכד'. אבל בגדול היא עדיין משקפת את המציאות לדעתנו.

שי א.
שי א.
18 ביולי 2022 11:40

הדבר הנוסף שלא בדקתם/השוותם הוא – eSim כמו למשל של חברת airalo, כי אז: א. לא צריך להחליף סים, ב. מחליפים רק רשת, ג. מחירים זולים הרבה יותר!

Last edited 1 year ago by שי א.
טל (קליקו)
Admin
טל (קליקו)
16 באוקטובר 2022 12:39
Reply to  שי א.

תודה שי, בקרוב נעדכן 🙂
(ד"א – דווקא על airalo איני ממליץ כי מהתגובות שאנחנו מקבלים ממטיילים – השירות איטי ויש בעיות קליטה מחוץ לערים ביעדים רבים, אבל הטכנולוגיה אדירה ויש עוד חברות בשוק).
לבינתיים – מידע עדכני נוסף על esim יש כאן…

רוית
רוית
22 בדצמבר 2022 5:29

רק לטלפונים מותאמים שיש להם אופציה ל-esim

חני
חני
1 ביולי 2022 12:15

שלום. יש לך מושג האם לחברןת שמוכרות סימים יש סים לטלפון כשר טלפון כשר ? תודה מראש

טל (קליקו)
Admin
טל (קליקו)
16 באוקטובר 2022 12:36
Reply to  חני

הי חני
לצערי איני מכיר סים כשר (אבל זה לא אומר שאין כזה :-))

מוטי
מוטי
20 במרץ 2022 10:09

נסיעה לתקופה של 5-6 שבועות לאלסקה וקנדה – יהיו הרבה שיחות מקומיות בארצות היעד – האם היית ממליץ על סים מקומי או גלובאל-סים ?

חיים
חיים
20 בינואר 2021 21:56

גולן טלקום ממש יקרים ואין שיחות נכנסות חינם, טעות שחייבים לתקן.
תודה רבה

טל (קליקו)
Admin
טל (קליקו)
22 בינואר 2021 10:22
Reply to  חיים

תודה חיים על ההערה – עדכנו. הם אכן שינו את התנאים ועכשיו זה תלוי בחבילה.
אני מקווה שכשתיגמר תקופת הקורונה נעשה עוד עדכון מקיף על כל הטבלה.

אירמה
אירמה
25 בדצמבר 2019 10:50

היתרון הכי חשוב היום זה שמירת היתרה של הגלישה או השיחות.
והשני זה שיחות נכנסות חינם – אבל רק למי שזה חשוב לו (אחרת לא חייבים לבחור חברה בגלל זה)

טל (קליקו)
Admin
טל (קליקו)
25 בדצמבר 2019 10:52
Reply to  אירמה

נכון.
כל אחד צריך לבחור את ה-SIM או חבילת הגלישה שמתאימים לצרכים שלו, אין משהו אחד שטוב לכולם.

משה כהן
משה כהן
19 בפברואר 2020 8:41

שאלה: במידה וכמה משפחות נוסעות ולכולם יש שיחות חינם במדינת היעד, האם השיחות ביניהן נחשבות גם כן שיחות פנימיות?

טל (קליקו)
Admin
טל (קליקו)
19 בפברואר 2020 8:52
Reply to  משה כהן

הי משה
שאלה מעולה, התשובה תלויה באיך החברה שמספקת לך את חבילת הגלישה (או כרטיס ה-SIM) מגדירה את הקו שלך כשאתה בחו"ל, אם הוא ישראלי או לא. ואיך מבנה התשלום שהם גובים בכל סוג של שיחה.
אתה צריך לפנות אליהם בשאלה זו